Przejdź do treści Przejdź do konspektu
Zapisano

Blog

zdjęcie lub grafika do postu : Jedna deklaracja - wiele lokalizacji

Jedna deklaracja - wiele lokalizacji (2023-04-03)

Autor: Jacek Zadrożny

Od samego początku istnienia generatora deklaracji dostępności pojawiało się pytanie "co mam zrobić, jeżeli mam kilka budynków?" Odpowiadaliśmy, że trzeba dodawać kolejną deklarację, a w przyszłości zrobimy tę dodatkową funkcję. No i teraz jest! Przedstawiamy funkcję opisywania dostępności architektonicznej i informacyjno-komunikacyjnej wielu lokalizacji w jednej deklaracji dostępności.

tabela statystyk z rozbiciem na pytania dla jednego z quizów

Monitor Deklaracji dostępności (2021-10-15)

Autor: Piotr Osipa

Monitor Deklaracji dostępności to jedyne tego typu narzędzie w kraju. Codziennie wysyła żądania do dziesiątek tysięcy strony, szuka Deklaracji dostępności i sprawdza zawartość oraz "stan techniczny" i udostępnia dla wszystkich rzetelne wyniki.

 

Grupy quizów (2021-10-04)

Autor: Piotr Osipa

Kierując się starą zasadą - jak czegoś potrzebujesz, a tego nie masz, to po prostu zbuduj to - powstały grupy quizów. Potrzeba urodziła się po jednym ze szkoleń, kiedy potrzebowałem zebrać info zwrotne o ilości przyswojonej wiedzy przez słuchaczy. Nie mogłem tego zrobić za pomocą domyślnej listy quizów, ponieważ nie mógłbym wyodrębnić wyników tylko tej grupy słuchaczy.